AUTOCAD ÖĞRENCİ LİSANSI EDİNMEK

AUTOCAD’i ÖĞRENCİ LİSANSI İLE 3 YIL ÜCRETSİZ KULLANIN

Mühendislik için en önemli ve popüler çizim programı AutoCAD ne yazık ki ücretlidir. Bu programı indirmek için torrent sitelerinden çeşitli crack dosyalarını indirseniz de aslında en kolay edinme yolu “öğrenci lisansı“dır. Öğrenci lisansını almak için yapmanız gereken Autocad web sayfasında kullanıcı oluşturma ve öğrenci olduğunuza dair okul ve okul numarası girmeniz. Ayrıca programa yeni başlıyorsanız daha önce paylaştığım kolay egzersizler ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yukarıdaki linki tıklayarak, aşağıdaki resimde belirtilen yerleri doldurmalısınız. Ardından size AutoCAD, mail yoluyla SERIAL KEY gönderecektir. Bu key’i kullanmak için AutoCAD ana sayfasından direkt olarak programı indirebilirsiniz. Son olarak kurulum yaparken EDUCATIONAL PRODUCT seçerek size gönderilen SERIAL KEY‘i girmelisiniz.

AutoCAD yazılımındaki güçlü ve bağlı tasarım araçlarını kullanarak sizi çevreleyen dünyayı tasarlayın ve şekillendirin. 3B tasarımlar oluşturun, dokümantasyonu hızlandırın ve buluta bağlanarak tasarımlar üzerinde işbirliği yapıp mobil cihazınızdan onlara erişin.

autocad1

226 sizce ne?

BURDA OLANLAR ARAMIZDA

Öyle bir kere girip çıkma ile bu siteden vazgeçemezsin. Bilgiyi çayla istersen bir kaç kez tekrar gel bu sayfaya hatta aşağıya bir yorum yap ismin yürüsün. Ayağın alışsın...
Sabahsekiz kıraathanesi seni her zaman bekler.

İlk yorumu siz yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir