BiP Reklamındaki Dansçı

Bi-Bip dans reklamı

BiP reklamı ile Türkiye gündemine oturan bu dansçı ve dj hakkında size bilgi veriyor olacağım. O bacak hareketleri neler neler… Çok iyi oynamış değil mi?

Bip reklamındaki dans eden çocuk “Sven” youtuber JustSomeMotion(JSM)

Reklamda oynayan arkadaşımız Sven denilen biri fakat nam-ıdiğer JustSomeMotion olarak biliyoruz. Arkadaşımızın youtube kanalı var, ve orada aktığı çokça video izleyebiliriz.

Kendisini şöyle anlatıyor:

28 yaşındayım ve dans benim için büyük bir tutkudur. Youtube’da ilk olarak videolar izleyerek başladım. Ardından kombinasyonları değiştirerek farklı bir dans yaratmaya çalıştım. Ve Neoswing dediğim kendi tarzımı oluşturdum. Dansımı şöyle anlatabilirim: Melbourne Shuffle, Tectonic ve Charleston arasında birşey… Bu dansı Parov Stelar ve/veya Jamie Berry şarkılarıya yapıyorum. 1 yıl pratik yaptıktan sonra videolarımı youtube’a yükledim ve arkadaşlarım ve ailem çok beğendi. Reddit’te uçtu ve kariyerim başladı. Şimdilerde 32 milyon tıklanan videolarım mevcut ve TV’ler de dansımı ticaretleştirdim. İnsanlar dansımı öğrenmek istiyorlar

Parov Stelar kimdir?

Parov Stelar kim derseniz, Sven’in dans ettiği şarkıların üreticisidir. Şarkıcımız JSM gibi siyah beyaz çalışmayı seviyor ve ortak noktada buluşuyorlar. 90’ların ortasında DJ olarak hayatımıza karışan Parov, aslında Marcus Füreder’dir. Avusturya doğumlu şarkıcı jazz, house, electro ve breakbeat’in karışımını yaparak JSM (Sven) ile mükemmelize olmuşlardır. 2015 yılında çıkarttığı  The Demon Diaries albümüyle Almanya ve Avusturya’da 1 numaralı satışı gerçekleştirmiştir. Benim beğendiklerim: The Sun, Booty Swing ve Turkcell reklamında çalan All Night şarkılarıdır.

BİP REKLAMI

406 sizce ne?

BURDA OLANLAR ARAMIZDA

Öyle bir kere girip çıkma ile bu siteden vazgeçemezsin. Bilgiyi çayla istersen bir kaç kez tekrar gel bu sayfaya hatta aşağıya bir yorum yap ismin yürüsün. Ayağın alışsın...
Sabahsekiz kıraathanesi seni her zaman bekler.

Bir Yorum

  1. Hakan
    Ekim 7, 2016
    Cevapla

    Ne guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir