D&R’dan E-Alışveriş Yapmamak için 7 Neden

Bugün sizlere yaşadığım ve artık Calgon reklamındaki “yeeteer” diyen kadın gibi yeetteer diyorum. Olmuyor abi, Doğan Grubu bu işi yapamıyor.

Eeeeey Doğan Grubu; Aydııın Doğan,

Sen git dr.com.tr yap bununla birlikte hepsiburada.com’da senin olsun ama dr.com.tr’deki e-commerce işlerini becereme!

Öncelikle, site bir kere e-ticarete hiç uygun değil. Filtreleme özellikleri falan yarım yamalak çalışıyor. DR.com.tr‘de mağazadakinden daha ucuza satıyorlar, bu kesin bilgi yayabilirsiniz. Bu sebeple internetten alışveriş yapmayı her zaman tercih ederim. Özellikle kitap veya elektronik aletler gibi her yerde aynı özellikte ve kalitede bulacağınız eşyaları kesinlikle internetten almanızı öneririm. Kitap konusunda kredi kartları, bkmexpress, mastercard veya yayın satan websitelar güzel güzel indirimler yapabiliyorlar.

Her neyse DR‘dan ben kitap yerine aksesuar sayabileceğimiz matara almaya karar verdim. Her ne kadar mağazada matarayı görsem de internetten sipariş vermemin üzerinden tam tamına 23 gün gibi bir süre geçtikten sonra kargolandı. Yani ürünlerin hepsi varmış gibi görünüyor fakat sipariş verdiğinizde ürün yok ise onu temlik etmek için distribütör firmadan talep oluşturuyorlar. Net söyleyeyim, bu böyle gitmeeeez eeeey DR

Şahsen bu yaşadığım tecrübeden sonra bir daha kitap harici birşey almamaya karar verdim. Düşünsenize aldığınız eşyayı bir de arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak 23 gün sonra verdiğinizi… unbeliveable (YDS 55)

İnternet alışverişleriniz hakkında yorum kısmından destek alabilirsiniz. Yazının başlığındaki gibi klişe 7 neden fark ettiyseniz içerikde yok. Geçmiş olsun.

214 sizce ne?

BURDA OLANLAR ARAMIZDA

Öyle bir kere girip çıkma ile bu siteden vazgeçemezsin. Bilgiyi çayla istersen bir kaç kez tekrar gel bu sayfaya hatta aşağıya bir yorum yap ismin yürüsün. Ayağın alışsın...
Sabahsekiz kıraathanesi seni her zaman bekler.

Bir Yorum

  1. Ağustos 31, 2019
    Cevapla

    D&R’ın web sitesinden alışveriş yapmakta zorlanan bir tek ben olamam dedim ve googlea baktım. Benim gibi zorlanan bir sürü insan olduğunu gördüğüm için istemsizce mutlu oldum. Hepimize geçmiş olsun. En azından yalnız değiliz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir