İTÜ GEMİ İNŞAAT/GEMİ DENİZ 2. GRUP STAJ DEFTERİ

Merhaba staj defteri arayan sevgili arkadaşlar,
Bu gönderide sizlerle Gemi İnşaat fakültesi için Gemi Montajı ve Teçhiz işleri ile ilgili uyguladığım staj defterini paylaşıyorum. Grup 1 için staj defteri paylaşmıştım. İsteyenler göz atabilir. Ekstra olarak şimdi de 20 iş günü olarak hazırlanmış bu defteri görücüye çıkarıyorum. Örnek olması amacıyla upload ediyorum, kolaylıklar dilerim.

Lütfen sayfanın altına yorum yazarak yeni arkadaşlara yardımcı olalım.

Gemi Montajı II: Bu stajda Gemi Montajı I stajının devamı olarak; blok oluşturulması, blok montajları, yüzey hazırlama, boya, izolasyon, boru, klas kontrolleri/ teslimleri konularında pratik bilgi ve becerilerin arttırılması amaçlanmıştır. Bu stajda ahşap, kompozit gibi malzemelerden inşa edilen yat, motorbot vs. üretimlerinde de çalışılabilecektir.
Teçhiz ve Makine Dairesi Montaj İşleri: Gemilerin kapı, kaporta, menhol, küpeşte gibi teçhiz kalemlerinin montaj işlerindeki montaj ve kaynak yöntemlerinin, mühendisin görevlerinin, çıkan veya çıkması muhtemel sorunların ve çözümlerinin ve klas teslimlerinde karşılaşılan sorunlar hakkında edinilen tecrübelerin staj defterlerinde yer alması istenmektedir. Teçhiz kalemlerinin haricinde gemi sevk sistemlerinin, ana ve yardımcı makinelerin montajı, montaj kontrolleri ve klas teslimleri gibi konularda edinilen beceriler de yer alabilir.

GEMİ İNŞAATI 2. GRUP GEMİ MONTAJI 2 STAJ DEFTERİ

450 sizce ne?

BURDA OLANLAR ARAMIZDA

Öyle bir kere girip çıkma ile bu siteden vazgeçemezsin. Bilgiyi çayla istersen bir kaç kez tekrar gel bu sayfaya hatta aşağıya bir yorum yap ismin yürüsün. Ayağın alışsın...
Sabahsekiz kıraathanesi seni her zaman bekler.

İlk yorumu siz yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir