Mısır Vize Görüntüsü Ne/Nedir?

MISIR VİZE EVRAKLARI VE ÜCRETİ İÇİN BU YAZIYI OKUYABİLİRSİNİZ.

Vize ile ilgili evraklar ve aklınıza takılan sorular için üstteki linke tıklayarak bulabilirsiniz. Mısır vize başvurusu git-geller sonucu sonlandı. Resimde gördüklerinizi biraz açıklamak istiyorum.
Single= Giriş sayısı oluyor. Single tek giriş hakkınız olduğu MULTI ise ülkeye verilen tarihler arasında birden fazla giriş çıkış yapabileceğinizi ifade ediyor.
11/06/2015 ve 09/09/2015 yazan yerler ise bu tarihler arasında kalabileceğinizi 30 Days yazan yer ise bu tarihler arasında kaç gün kalabileceğinizi gösteriyor.

Vize Görüntüsü
Mısır Vize Görüntüsü
349 sizce ne?

BURDA OLANLAR ARAMIZDA

Öyle bir kere girip çıkma ile bu siteden vazgeçemezsin. Bilgiyi çayla istersen bir kaç kez tekrar gel bu sayfaya hatta aşağıya bir yorum yap ismin yürüsün. Ayağın alışsın...
Sabahsekiz kıraathanesi seni her zaman bekler.

4 Yorum

 1. Zeki
  Şubat 17, 2016
  Cevapla

  İlginiz ve cevabınız için çok teşekkür ederim aslında ben şuan sudan da yım burada dil eğitimimi yapıyorum dönmeden Mısır’da Kahire ve İskenderiye yi de görmek istyorum konsolosluk la iletişime geçtim pasaport 2 resim yeterli denildi duyduğuma göre vize biraz uzun sürse de çok sorun olmuyor muş fakat okuduğum bir kaç haber açıkçası tedirgin etti beni özellikle bir kaç Türk’ün Mısır da kaybolması vs ister istemez bir korku oluşturuyor. Sonuç olarak başvurumu vize için yapacağım pozitif sonuçlanırsa inşallah çıkarım yola.

  • Şubat 17, 2016
   Cevapla

   Endişelenmene gerek yok tatil için gelen Türk çok olduğunu gittiğimde gözlemledim. Fakat Mısır Hükümeti Rus yanlısı bu yüzden siyasete uzak ve Mursi kelimesini hiç kullanmamanı tavsiye ediyorum. İskenderiye zaten en lüks şehri Mısır’ın o yüzden gezinin Kahire ve İskenderiye kısmında sorun yaşayacağını zannetmiyorum. Ek olarak pazarlık yapmadan sakın alışveriş yapma

 2. Şubat 17, 2016
  Cevapla

  İŞİD’den dolayı ülkede bir kargaşa ve kontrol söz konusu fakat ben gittiğimde başıma birşey gelmedi. Mısır ne kadar tehlikeli ise Türkiye’de o kadar tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Vizen var ise gönül rahatlığıyla gidebilirsin. Mısır gezim hakkımda yazdıklarımı http://www.sabahsekiz.com/misira-gitmeden-once/ buradan okuyabilirsin. Sina adasından ülkenin afrika kısmına geçince otobüslerde aramalar mevcut ama üstünkörü bir arama yapılıyor. Sonuç olarak gitmende bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. İyi tatiller.

 3. Zeki
  Şubat 16, 2016
  Cevapla

  Merhabalar hocam biligilendirmeleriniz için teşekkür ederim ben şu an sudan da yım Türkiye ye geçmeden Mısır’ı da görmek istyorum fakat malum siyasi durum vs açıkcası beni endişelendiriyor bu konuda orada iken herhangi bir sorun yaşadınız mı girişte ve devamın da ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir