Pierre Cardin 1Günlük İş

Babalar günü hediyen için BABA PARASI DEĞİL 1GÜNLÜKİŞ

Mükemmel bir iş fırsatı yakaladım. 1 günlük süren bu iş aslında reklam amaçlıdır fazla heveslenmeye gerek yok Pierre Cardin Babalar Günü için güzel bir reklam düşünmüşler. Para kazanmayan arkadaşlar için Pierre Cardin mağazasında 1 gün çalışıyorsunuz. Çalışma ardından size 200TL’lik alışverişi çek vermiyorlar daha sonra değiştirebileceğiniz 200 TL’lik alışveriş yapıyorsunuz. Pierre Cardin internet sitesinden 1 günlük iş kısmına tıklayarak formu doldurabilirsiniz. Fakat bunlara hiç gerek yok çünkü olay tamamlanmıştır. 12000 başvuru arasından sadece 40 kişiyi reklam amaçlı olarak seçmişler bunlardan bir tanesi de ben olarak deneyimlerimi paylaşıyorum.

1 günlük işde 1 gariban

İlk olarak çekilecek mağazamızın bulunduğu yere 07.50 de orda bulunmak üzere sözleştik. Geldiydi, gittiydi, oturduydu, süslenmeler, oflanmalar filanlar felanlar ile sabahın 8’inden akşamın 5’ine boş boş oturdum… Mağazada çalışmak için bize bir Pierre Cardin tişört verdiler ve onu hediye ettiler(güzel yanlarından biri). En nihayetinde zamanım geldi ve her yerde kameraların olduğu mağazaya biraz ürkek biraz heyecanlı girdim. Babam için çalışmaya geldim dedim hemencecik bana “siktiri boktan” bir iş verdiler 3 dakika sonra “KESTİK TAMAM KESTİK” Olaylar bu kadar hızlı geçmişti işte. Sabah 7’den akşam 5’e sadece 3 dakika için bekledim ve bitti. Fazla da umrumda değildi ödülümü versinler de ne yaparlarsa yapsınlar yeterince zaten kullanıldım kafasını yaşarken başımıza bir de röportaj çıktı. Baban nasıl biri, niye geldin, baban sevinir mi gibi reklam için sorulardan sonra 200TL’lik alışverişimi yaptım ve kaçtım. 12000 başvurudan sadece İstanbul ve sadece 40 kişi seçmeleri çok saçma, katılıyorum. Olay sadece reklam amaçlı ve ne kadar talep geleceğini öğrenmekmiş. Sizler ve bizler gibi yine paranın oyuncağı olmuştuk.

Hayaller dünyasında vazgeçilmez güç=para.! Hayalimizi de satın alamazlar ya!

140 sizce ne?

BURDA OLANLAR ARAMIZDA

Öyle bir kere girip çıkma ile bu siteden vazgeçemezsin. Bilgiyi çayla istersen bir kaç kez tekrar gel bu sayfaya hatta aşağıya bir yorum yap ismin yürüsün. Ayağın alışsın...
Sabahsekiz kıraathanesi seni her zaman bekler.

İlk yorumu siz yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir