PROGRAMSIZ PDF – WORD ÇEVİRİ/CONVERTER

Pdf’den word’e veya word’den pdf’e çeviri gerektirecek durum hepimizin başına gelmiştir. PDF converter adında webde binlerce program var. Bu programların bazıları istediğiniz gibi verimli çalışmıyor. Siz bilgisayarınıza programı kurarken bilgisayarın düzenini bozuyor. Bu programların yanında yüzlerce pdf-word dosyası çeviren websiteleri var. Aynı şekilde websitesinden de istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Bunun nedenlerinden biri; websitelerinde birkaç çeviriden sonra sizi yeni bir çeviri için 1 saat bekletebildiği gibi üyelik de istemesidir. Bu yüzden en verimlisi; herkes için kolay bir yol farklı kaydet metodudur.

Farklı kaydet methodu:

  • Word dosyanızı pdf’e çevirmek için dosyanızı açın. Ardından farklı kaydet seçeneğini tıklayıp dosya isminin altında ki “döküman cinsi” yazan kısımdan .pdf formatını seçebilir veya .docx yerine .pdf yazabilirsiniz.
  • Pdf dosyanızı word’e çevirmek için pdf dosyanızı birlikte aç seçeneğini kullanarak word’de açabilirsiniz. Word’de açtıktan sonra da dosyayı farklı kaydederek .docx formatına sahip olabilirsiniz.

Bu yazıda yapılanlar çok basit işlemlerdir. Böyle bir yöntemden bi haber olanlar için ve İnternetten pdf-word çeviricilerinin gereksizliği üzerine yazılmıştır. Herhangi bir sorundan bahsetmek için alttaki yorum kısmından bana ulaşabilirsiniz.

230 sizce ne?

BURDA OLANLAR ARAMIZDA

Öyle bir kere girip çıkma ile bu siteden vazgeçemezsin. Bilgiyi çayla istersen bir kaç kez tekrar gel bu sayfaya hatta aşağıya bir yorum yap ismin yürüsün. Ayağın alışsın...
Sabahsekiz kıraathanesi seni her zaman bekler.

İlk yorumu siz yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir