Tencent QQ virüsünden kurtulmanın yolları

guanjia
guanjia VİRUSU TEMASI
PROGRAMIN BİLGİSAYARDAKİ GÖRÜNÜMÜ
PROGRAMIN BİLGİSAYARDAKİ GÖRÜNÜMÜ

Tencent PC Manger 10 KALDIRMA

Nerden indirdiğimi bilmediğim bir program bilgisayarıma bulaştı ve çözümünü ancak format atarak düzelttim. Bilgisayarınızı mahvettiğini söyleyebilirim. Çin kaynaklı bir virüs ve çözümünü aşağıdaki videoda çinli bir arkadaşımız anlatıyor. Video’da anlamadığınız yerleri yorum yazarak sorabilirsiniz.

Bunlara dikkat etmelisiniz
Sakın ama sakın google’da tencent qq silme, tencent qq kaldırma gibi şeyler aratıp; adwaremoval.com, remove-browserhijacker.com, .pcrisk.net/tr, removevirustoday.com sitelerinden virus temizleme programı indirmeye çalışmayın. İçeriklerine baktığınız zaman birbirinin kopyası olduğunu fark edeceksiniz. Çünkü daha kötüsü o programları kurduktan sonra bilgisayarınıza daha fazla izin vermiş oluyorsunuz ve kurtarıyorum derken virüsümüz daha çok ilerlemeye başlıyor ve bilgisayarı fırlatmak istiyorsunuz. Guanjia.gg uzantılı olan bu virüsü bir an önce kaldırmanız gerekiyor aksi takdirde bilgisayarınızın tüm komutlarını değiştiriyor.
En kolay şekilde dosyalarınızı yedekleyin ve sistem geri yükleme yapın veya format atın. Bunu istemiyorsanız alttaki videodan virüsü kaldırabilirsiniz. Yorum yazarsanız yardımcı olabilirim.

VİRÜS KALDIRMA VİDEOSU İÇİN BU YAZIYI OKUYUN

 

İngilizce Guanjia qq/Tencent qq virus kaldırma VIDEO

534 sizce ne?

BURDA OLANLAR ARAMIZDA

Öyle bir kere girip çıkma ile bu siteden vazgeçemezsin. Bilgiyi çayla istersen bir kaç kez tekrar gel bu sayfaya hatta aşağıya bir yorum yap ismin yürüsün. Ayağın alışsın...
Sabahsekiz kıraathanesi seni her zaman bekler.

5 Yorum

 1. Mart 16, 2019
  Cevapla

  bende anlatılan hiç birşey yok ancak dosyalarda QQLVGDOT uzantısı ekleniyor. filim ise bir daha açılmıyor ve çok acaip bir virüs. combofix bile yaptım ancak nafile. tüm malware antitrojan yükledim ama bir türlü olmuyor. dosya isimlerini değiştirsem bile mp4 e yeniden adlandırdığım filmler de çalışmamaya başladı. ne yapabilirim bunun iiçin. program files te de herhangi olumsuz bir dosya da yok.

 2. Tennesse
  Haziran 18, 2016
  Cevapla

  İse yarıyor gosterılen dosya acılınca kırmızı secenek ve sonra gelende kutuları işaretleyşıp kırmızı ve cıkan 2 kutuda da cercevesiz olana tıklayıp sildim son cıkan yere tıklamadım x ya bastım.Benim çince bu kadar.tesekkur ederim

 3. Ugur
  Haziran 3, 2016
  Cevapla

  Sagolun ama bende tencent dosyasini icinde silinmeyen dosyalar vsr hala onlari silemiyorum

 4. ugureti
  Mayıs 30, 2016
  Cevapla

  muhtesem tesekkur ederim

 5. MURAT
  Şubat 1, 2016
  Cevapla

  ÇOK SAĞOLASIN SAYENDE VİRÜSTEN KURTULDUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir