Yeni Fenomen Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kerimcan Durmaz 1994 doğumlu MAC’te çalışmış make-up artistti. Kerimcan başta periscope’dan yaptığı yayınlarla daha sonrasında snapchat’in fenomeni haline geldi. Patlama noktası ise KERİMCAN DURMAZ TWERK!. Fenomen olmasından sonra artık ünlü gece kulüplerinde performans gösteriyor. Snapchatte 400 binden fazla takipçisinin olması patlamasına sebep oldu.

Daha çok takipçileri kadınlar olmasının sebebi ise gay olmasından kaynaklanıyor. Komik eğlenceli bir adam.
Güzelliğimin travestiliğiiiiiiiiiiii

Kerimcan Durmaz Estetik

Kerimcan Durmaz estetik yaptırmıştır ve bunu da kendisi snapchatte “param vardı yaptırdım” diyerek açıklamıştır. İnternette araştırmalar yaptıktan sonra size kerimcanın estetik öncesi ve şimdiki fotoğrafını paylaşıyorum.

KERİMCAN ŞİMDİKİ
KERİMCAN ŞİMDİKİ
KERİMCAN ESTETİK-2
KERİMCAN ESTETİK-2
KERİMCAN ESTETİK-1
KERİMCAN ESTETİK-1

İnstagram, Twitter, Snapchat adresi arayanlar

Snapchat: kerimcandurmaz

https://www.instagram.com/kerimcandurmaz/?hl=tr

https://twitter.com/kerimcandurmaz?lang=tr

 

Kerimcan’ın Twerk Sanatı

Kerimcan ve Arkadaşı Taksiciyi Trollerken


Kerimcan’ı sevmeyenlerde mevcut ve onlardan gelen bir eleştiri.

hak ve özgürlüklerine saygı duyup desteklediğim, ancak benim hak ve özgürlüklerime saygı duyup desteklediğini düşünmediğim bir kimse gibi görünüyor buralardan.

böyle konulardaa genellemek çok sapkın bir şey ancak bu tip erkeklerin genelde kadınlara ve kadınların haklarına saygı duymak konusunda problemleri, çok “errrrrkek” dilleri, hareketleri ve yaklaşımları var.

hetero bir erkek kolay bi’ şekilde bir kadına “orospu” diyemezken, bu minvalde hal hareket sergileyen eşcinsellerin büyük kısmında bu rahatlık var. arkadaş ortamında meme uçlarımı sıkanını gördüm. insanların uzuvlarıyla bağır bağır dalga geçenleri, utanma sıkılma olmadan bir kadının istemediği halde dudaklarından öpeni, kıçını elleyeni. ve heteroseksüel erkeklerin söylediklerinin aksine, erkeklere karşı daha çekingenler.

şunu şuraya yazarak belki de homofobisi olan kişileri destekliyor, yaftalarını kabul ediyormuş gibi bir izlenim çizeceğim -düşüncemin arkasında ne kadar iyi niyetler olursa olsun, ama gerçekten artık bu rahatlıklarına bir son vermeleri gerekiyor. bu yüzden de feminist gece yürüyüşüne translar kabul edilirken eşcinsel erkeklerin gelmesi istenmiyor. bir şekilde yine erkekliklerini kullanarak yakıyorlar canımızı.

kızmayın. sadece bıktım.

355 sizce ne?

BURDA OLANLAR ARAMIZDA

Öyle bir kere girip çıkma ile bu siteden vazgeçemezsin. Bilgiyi çayla istersen bir kaç kez tekrar gel bu sayfaya hatta aşağıya bir yorum yap ismin yürüsün. Ayağın alışsın...
Sabahsekiz kıraathanesi seni her zaman bekler.

İlk yorumu siz yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir