ZOMATO GOLD %10 İNDİRİM KODU MASA6116

Merhaba arkadaşlar,


Zomato’ya GOLD özelliği gelerek kullanıcıların yıllık üyelik alarak tüm dünyada Zomato’nun uyguladığı 1+1 veya 2+2 kampanya sunuyor.

%10 indirim : masa6116

bir arkadaşımın kullanımı ile öğrendiğim yeni iş ekosistem. yillik 199tlye üye fiyatı şuan 140 tl birde bu kodu masa6116 kullanırsanız hem size %10 ekstra indirim veriyor hem de bana 1 ay süre uzatıyor. ıyi yemek isteyenler için güzel çünkü restoranlar kötü değil.

ağustos ayından beri kullanıyorum. ben üye olduğum zaman fiyatı daha düşüktü, indirim koduyla yıllık 120 liraya üye olmuştum. şimdi galiba 250 falan olmuş yıllık ücret. ayrıca günlük limit de getirmişler, en fazla 1 kere kullanılabiliyor. böyle bir şey olacağı belliydi çünkü gerçekten çok avantajlı bir sistem. ilk zamanlarda günde 2-3 yer gezdiğim oluyordu.

ben aşırı fazla kullanmıyorum ama yeni bir mekana gideceksem tercihim gold olan bir yer oluyor. mekan açısından avantajı-dezavantajı beni ilgilendirmiyor, kimse de hayrına ücretsiz yemek vermez. eğer uygun değilse çıkar mekan. ben kendi cebime bakarım ve hesaplamalarıma göre 3 ayda gold kullanarak yaklaşık 400 lira cebimde kalmış. 120 liraya aldım ben bu zımbırtıyı. 9 ayım daha var.

birkaç mekan hariç kullandığım hiçbir yerde sıkıntı çıkmadı. o birkaç mekanda da sıkıntı çıkmadı ama gold var mı deyince suratlar biraz düştü bir de şu var, bazı mekanlar kafasına göre limit koyabiliyor. işte şu menüde geçersiz, sadece bunu alırsan kullanabilirsin veya yukarda bahsedilen bi dondurmacı vardı, orda da en fazla 2 topa müsaade ediyorlardı. bu tarz çakallıklar da hoş değil.

neyse, 3 aydır işimi görüyor uygulama. bir yerde patlar mı bilemem ama patlarsa da ben çoktan çıkardım paramı zaten

80 sizce ne?

BURDA OLANLAR ARAMIZDA

Öyle bir kere girip çıkma ile bu siteden vazgeçemezsin. Bilgiyi çayla istersen bir kaç kez tekrar gel bu sayfaya hatta aşağıya bir yorum yap ismin yürüsün. Ayağın alışsın...
Sabahsekiz kıraathanesi seni her zaman bekler.

İlk yorumu siz yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir